Студенти 101 групи Інституту екологічної безпеки відвідали Державний музей авіації

14 жовтня студенти 101 групи інституту екологічної безпеки на чолі з куратором асистентом кафедри екології Вєрягіной Л.С. відвідали Державний музей авіації (Жуляни)- найбільший в Україні музей технічного профілю, де ознайомилися  з експозицією більше 70 літаків та вертольотів, які були на озброєнні Військово-повітряних сил нашої держави або літали у цивільній авіації.
Студенти побачили найцікавіші літальні апарати, створені в СРСР та в Україні протягом півстоліття - винищувачі й бомбардувальники Міг-15, МіГ-21УМ, МіГ-23 УБ, МіГ-23 БМ, штурмовики та учбові машини, ударні й транспортні гелікоптери, літак вертикального зльоту й посадки, елегантні пасажирські авіалайнери, великі пасажирські (широкофюзеляжні) літаки - ИЛ-62, ИЛ-76, ИЛ-86, учбово-тренувальні літаки Як-28У, легкі транспортні літаки Ан-26.
Особливе враження конструкторською думкою справила колекція морської авіації: гідролітаків, протичовнових літаків, протичовнових літаків - амфібій, протичовнових гелікоптерів, навчально-тренувальні літаки "Альбатрос", "Дельфін".
Студенти отримали позитивні враження та дякують за надану можливість відвідування музею.