Організація освітньої та рекреаційної діяльності НПП

7-го жовтня студенти 301 групи ІЕБ разом з викладачем Бевзою Аллою Григорівною їздили до Національного природного парку «Голосіївський» на навчальне заняття з дисципліни «Заповідна справа». Темою заняття була «Організація освітньої та рекреаційної діяльності НПП».
Начальник еколого-освітнього відділу НПП «Голосіївський» Крижановська Ольга Федорівна провела студентів еколого-пізнавальною стежкою «Між Феофанією і Дідорівкою» (довжина маршруту приблизно 2,8 км). Стежка проходила в межах Голосіївського лісу біля Головної астрономічної обсерваторії Національної академії України та с. Самбурки і закінчувалася біля Дідорівських ставків.
На занятті студенти дізналися про структуру та організацію НПП, функціональні зони парку, про документи, якими керується у своїй роботі НПП, а також про розроблення і облаштування екомаршрутів. Навчилися розрізняти зони стаціонарної і регульованої рекреації, орієнтуватися на екостежках і на місцевості загалом. 301 група на відмінно справилася з поставленими на занятті завданнями. Так, зокрема, була знайдена вічнозелена рослина, визначені породи дерев, визначений вік дуба, визначені види птахів за їх голосами і, що найголовніше - студент Ряга Василь,  будучи в ролі екскурсовода, вивів групу з лісу.
В рамках вивчення «Заповідної справи» та завдяки договору з НПП про співпрацю студенти 3-го курсу через два тижні знову поїдуть на чергове навчальне заняття.