Cтуденти 5 курсу Інституту екологічної безпеки відвідали 2-й щорічний фестиваль малої авіації України

26 вересня 2014 року студенти 5 курсу Інституту екологічної безпеки разом з наставниками Тихенко О.М. та Бевзою А.Г. відвідали 2-й щорічний фестиваль малої авіації України, який відбувався на території Державного музею авіації та Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни). Фестиваль проводився в рамках Міжнародного аерокосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ», за підтримки Всеукраїнської громадської організації приватних пілотів і власників повітряних суден АОПА-України.
Цікавими були експозиції спортивних, туристичних і легких літаків і вертольотів, БПЛА та знамениті літаки КБ Антонова Ан-2.
Спеціальним гостем фестивалю був відновлений волонтерами та фондом «Крила Фенікса» військово-транспортний літак Ан-26 «Везунчик».
Під час проведення фестивалю на території Музею студентів також  дуже зацікавила представлена експозиція ретро-автомобілів майстерні «Old Car Service» та виставка-конкурс стендового авіаційного моделізму.