Таємниці підводного світу

12 березня 2014 року студенти-екологи 4-го курсу ІЕБ разом з асистентом кафедри екології Тихенко О.М. відвідали океанаріум. Всі були вражені експозицією морських акваріумів, але найбільше захоплення викликав підводний тунель, всередині якого можна спостерігати за життям мешканців морських глибин та відчути емоції, доступні виключно дайверам. Різноманіття представлених видів не обмежується тільки рибами: у живому музеї підводних глибин широко  представлені й безхребетні – креветки, медузи, морські зірки та морські їжаки; й яскраві «живі каміння» - цілі «гуртожитки» симбіотичних гідробіонтів  на основі кораливих підводних комплексів, серед мешканців океанаріуму є не тільки мудра черепаха  та різнокольорові рибки-клоуни, але й небезпечні рифові акули, а також найотрутніші риби океану – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні). Досить цікавою та корисною була екскурсія про екологічні особливості акваторій, кожен на деякий час поринув у атмосферу магічного оточення підводного світу.