Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Проведення виїзного заняття у Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка НАНУ
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Проведення виїзного заняття у Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка НАНУ

Для покращення якості навчального процесу на кафедрі екології Інституту екологічної безпеки проводяться виїзні заняття на базі науково-дослідних установ НАНУ у відповідності з програмами, на безоплатній основі. Одне з таких занять для майбутніх біотехнологів групи ІЕБ-404 з дисципліни «Екологічна біохімія та токсикологія» було проведено 5 березня за темою «Алелопатичні взаємодії в рослинному світі. Роль алелопатії в екології агросистем» у відділі алелопатії Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка НАНУ. Наукові співробітники трьох лабораторій (мікробіологічної, агроекологічної та хімічної) ознайомили студентів з сучасними методами визначення алелопатичних речовин та їх впливу на рослини, а також пояснили, як ці знання застосовують на практиці для вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції. Після заняття студенти змогли безкоштовно відвідати оранжереї, де для них була проведена екскурсія.
Висловлюємо велику подяку директору Національного ботанічного саду Заіменко Наталії Василівні за те, що третій рік поспіль надає можливість студентам НАУ проводити цікаві заняття на базі відділу алелопатії, яким вона керує.
Керівник групи студентів, доцент кафедри екології, Білик Тетяна Іванівна.

{gallery}News/Проведення виїзного заняття у Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка НАНУ{/gallery}