Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/Студентське життя/Міжнародний день інвалідів
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Студентське життя/Міжнародний день інвалідів

«Дивіться на нас, як на рівних»

27 листопада 2013 р. на кафедрі екології наставники 402 та 409 академічних груп Оксана Миколаївна Тихенко та Алла Григорівна Бевза провели бесіду для студентів 4 курсу на тему: «Дивіться на нас, як на рівних», присвячену Міжнародному дню інвалідів (3 грудня.)
Мета, заради якої був проголошений цей день Генеральною Асамблею ООН – дотримання прав людини і участь інвалідів у житті суспільства. Не дивлячись на проблеми, ці люди живуть, працюють, творять, перемагають. Це – мужні люди!
Багато людей з обмеженими можливостями мають значні досягнення у спорті. На останній Х білій Параолімпіаді збірна України посіла третє місце за загальною кількістю здобутих медалей – 19 (5 золотих, 8 срібних та 6 бронзових).

Студенти згадали багато видатних людей з обмеженими можливостями, які зробили значний внесок у розвиток людства. Андреа Бочеллі – незрячий співак з найкрасивішим голосом у світі. Луї Брайль – розробив систему писемності для сліпих. Франклін Рузвельт – президент у інвалідному візку, єдина в історії США людина, яка чотири рази обиралась на пост президента. Леонардо да Вінчі – видатний геній, який хворів на ДЦП. Стівен Хокінг – відомий американський фізик й астрофізик, страждаючий на розсіяний склероз. Професору Хокінгу присуджено 12 почесних учених звань; він нагороджений багатьма медалями, призами та преміями; він – член Королівського наукового товариства та Національної академії наук США.
Люди з обмеженими можливостями можуть вести повноцінне життя. Але для цього вони потребують нашої допомоги, уваги, дбайливого, душевного ставлення. Співіснування з людьми з обмеженими можливостями для багатьох стає випробуванням справжніх людських якостей, фактично мірилом їхньої людяності.

{gallery}Студентське життя/Міжнародний день інвалідів{/gallery}