Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/Студентське життя/Засідання круглого столу до Дня інвалідів
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Студентське життя/Засідання круглого столу до Дня інвалідів

Засідання круглого столу до "Дня інвалідів"

28.11.2013 на кафедрі екології відбулося розширене засідання круглого столу студентів 1 та 3 курсу напряму "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" з викладачами кафедри, урочисто присвячене до "Дня інвалідів".

Засідання проходило з доповідями: доц. Грози В.А. (куратор 303 групи), доц. Трофімова І.Л. (куратор 301 групи), Шаманського С.Й. (куратор 103 групи) та  студентів відповідних груп. Також були показані відеоролики щодо історії "Дня інвалідів" та сучасного стану інвалідів серед дорослих, молоді та дітей в Україні. Засідання круглого столу проходило під гаслами: "Інвалідність - не завада", "Не будь байдужим".

{gallery}Студентське життя/Засідання круглого столу до Дня інвалідів{/gallery}