Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/Студентське життя/Святкування Дня студента групою ХП-305
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Студентське життя/Святкування Дня студента групою ХП-305

Святкування Дня студента групою ХП-305

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема – сесія, що насувається, а найбільш очікувана дата – День студента. І щоб кожен момент був незабутнім, наш дружній колектив намагається ловити ці миті та запам’ятовувати кожне спільне свято. Цьогорічний День студента став ще одним чудовим приводом для спільної зустрічі. Група ХП-305 разом із своїм наставником, Гаєвською Тетяною Анатоліївною, відсвяткували його як незмінно наше свято, на льодовій арені ТРЦ «Більшовик». Море позитиву, посмішок та задоволення… Лише найкращі емоції залишаються після подібних зустрічей, особливо коли відчувається суспільне захоплення та радість. Адже студентське життя – це не лише конспекти, лекції та модулі. Необхідно вміти знаходити час просто для зустрічі з друзями!!! І, можливо, хтось з нас ніколи не стояв на ковзанах, можливо декого охоплював певний страх або навіть відчай… Але ж ти – студент, тобі нічого боятись, особливо коли ти разом зі своїми одногрупниками, а тим більше з куратором. Студенти – це особлива нація, і у них, як у кожної спільноти, є свої традиції. Сьогодні ми започаткуємо для нашої групи нову традицію: кожного року, 17 листопада, ми святкуємо День студента разом! І нам це подобається!

{gallery}Студентське життя/Святкування Дня студента групою ХП-305{/gallery}