Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/Студентське життя/Група БТ- 403 відвідала музей Чорнобиль/фото
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Студентське життя/Група БТ- 403 відвідала музей Чорнобиль/фото

Група БТ- 403 відвідала музей «Чорнобиль» та провела семінар на тему «Чорнобиль – сьогодення та майбутнє».

Студенти Інституту екологічної безпеки групи БТ- 403 на чолі із своїм наставником, Глушко Юлією Миколаївною, відвідали музей «Чорнобиль» та провели семінар на тему «Чорнобиль – сьогодення та майбутнє». Під час семінару було обговорено питання генетичної схильності до підвищеної індивідуальної радіочутливості деяких людей, наведено статистичні дані про рівень онкологічних захворювань населення України за останні 26 років, проаналізовано роль спадкових факторів у розвитку мультифакторіальної патології у дітей, батьки яких зазнали радіаційного впливу в дитячому та підлітковому віці внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Ядерна аварія на Чорнобильській АЕС увійшла в історію людства як найбільша радіоекологічна катастрофа ХХ століття. Проблеми, породжені нею, не мають аналогів серед відомих у світі природних та техногенних катастроф і, нажаль, будуть нагадуватимуть про себе й нашим нащадкам, оскільки іонізуюче випромінювання є одним із найнебезпечніших мутагенів, який викликає значну кількість генетичних вад у нащадків.

{gallery}Студентське життя/Група БТ- 403 відвідала музей Чорнобиль/фото{/gallery}