Рейтинг студентів ННІЕБ

 

Детальніше...

Студенти 101 групи Інституту екологічної безпеки відвідали Державний музей авіації

14 жовтня студенти 101 групи інституту екологічної безпеки на чолі з куратором асистентом кафедри екології Вєрягіной Л.С. відвідали Державний музей авіації (Жуляни)- найбільший в Україні музей технічного профілю, де ознайомилися  з експозицією більше 70 літаків та вертольотів, які були на озброєнні Військово-повітряних сил нашої держави або літали у цивільній авіації.
Студенти побачили найцікавіші літальні апарати, створені в СРСР та в Україні протягом півстоліття - винищувачі й бомбардувальники Міг-15, МіГ-21УМ, МіГ-23 УБ, МіГ-23 БМ, штурмовики та учбові машини, ударні й транспортні гелікоптери, літак вертикального зльоту й посадки, елегантні пасажирські авіалайнери, великі пасажирські (широкофюзеляжні) літаки - ИЛ-62, ИЛ-76, ИЛ-86, учбово-тренувальні літаки Як-28У, легкі транспортні літаки Ан-26.
Особливе враження конструкторською думкою справила колекція морської авіації: гідролітаків, протичовнових літаків, протичовнових літаків - амфібій, протичовнових гелікоптерів, навчально-тренувальні літаки "Альбатрос", "Дельфін".
Студенти отримали позитивні враження та дякують за надану можливість відвідування музею.

Детальніше...

Вистава Княжна

Детальніше...

Організація освітньої та рекреаційної діяльності НПП

7-го жовтня студенти 301 групи ІЕБ разом з викладачем Бевзою Аллою Григорівною їздили до Національного природного парку «Голосіївський» на навчальне заняття з дисципліни «Заповідна справа». Темою заняття була «Організація освітньої та рекреаційної діяльності НПП».
Начальник еколого-освітнього відділу НПП «Голосіївський» Крижановська Ольга Федорівна провела студентів еколого-пізнавальною стежкою «Між Феофанією і Дідорівкою» (довжина маршруту приблизно 2,8 км). Стежка проходила в межах Голосіївського лісу біля Головної астрономічної обсерваторії Національної академії України та с. Самбурки і закінчувалася біля Дідорівських ставків.
На занятті студенти дізналися про структуру та організацію НПП, функціональні зони парку, про документи, якими керується у своїй роботі НПП, а також про розроблення і облаштування екомаршрутів. Навчилися розрізняти зони стаціонарної і регульованої рекреації, орієнтуватися на екостежках і на місцевості загалом.

Детальніше...

Квест першокурсника ІЕБ

9 вересня в Інституті екологічної безпеки відбулись змагання "Квест першокурсника ІЕБ", де приймали участь команди зі всіх груп першого курсу. Веселі забавки, цікаві загадки підготували старшокурсники для своїх "мінусів". Змагання пройшлидосить бадьоро та весело. Почесне перше місце зайняла 101 група екологів, які виявились найспритнішими та найкмітливішими. Захід був підготовлений Студенською радою Інституту екологічної безпеки.

Детальніше...

Cтуденти 5 курсу Інституту екологічної безпеки відвідали 2-й щорічний фестиваль малої авіації України

26 вересня 2014 року студенти 5 курсу Інституту екологічної безпеки разом з наставниками Тихенко О.М. та Бевзою А.Г. відвідали 2-й щорічний фестиваль малої авіації України, який відбувався на території Державного музею авіації та Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни). Фестиваль проводився в рамках Міжнародного аерокосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ», за підтримки Всеукраїнської громадської організації приватних пілотів і власників повітряних суден АОПА-України.
Цікавими були експозиції спортивних, туристичних і легких літаків і вертольотів, БПЛА та знамениті літаки КБ Антонова Ан-2.
Спеціальним гостем фестивалю був відновлений волонтерами та фондом «Крила Фенікса» військово-транспортний літак Ан-26 «Везунчик».
Під час проведення фестивалю на території Музею студентів також  дуже зацікавила представлена експозиція ретро-автомобілів майстерні «Old Car Service» та виставка-конкурс стендового авіаційного моделізму.

Детальніше...

Група ІЕБ 102 відвідала Зоологічний музей Національного науково-природничого музею НАН України

1 жовтня 2014 року академічна група ІЕБ 102 разом з наставником, доцентом кафедри екології Сидоровим Олександром Володимировичем, відвідали Зоологічний музей Національного науково-природничого музею НАН України. Фахівець музею, Клочко Ганна Володимирівна, провела змістовну екскурсію та ознайомила студентів з експонатами музею. Надбання музею викликали неабиякий інтерес у студентів, які щиро подякували Ганні Володимирівні за екскурсію по її закінченню.

Детальніше...

Вітаємо фіналістку всеукраїнської олімпіади

Відвідування виставки художніх творів Т.Г.Шевченка (Мистецький арсенал)

Вітаємо нашу студентку-хіміка Ващук Аліну з Грамотою НАНУ для студентів ВНЗ!

1 квітня 2014 року на загальних зборах Відділення хімії НАН України була вручена Грамота Президії НАН України студентці Національного авіаційного університету Інституту екологічної  безпеки 607 групи Ващук Аліні Віталіївні за роботу «Вплив різних видів опромінення на властивості вторинних поліолефінів». Робота виконана під керівництвом кандидата хімічних наук, доцента кафедри хімії і хімічної технології ІЕБ НАУ Привалко Елеонори Геннадіївни.  
Бажаємо подальших наукових здобутків!

Детальніше...

Шевченко MANIвці з ХП-305

Київ прокидається святами весняних барв. Чи не найяскравішою барвою української весни є Шевченко). Цього року ми святкуємо 200-ту річницю від дня народження Т.Г.Шевченка, цього великого поета, письменника та сина України, та варто зазначити й те, що Шевченко був попри все ще й великим художником і митцем, в чому ми переконались остаточно, відвідавши 6 березня мистецький проект ШЕВЧЕНКО/MANIA/.
Тож, розпочнемо з того, що, мабуть, кращого місця для проведення цього проекту аніж Національний культурно-мистецький та музейний комплекс«Мистецький Арсенал» і бути не могло. Попри те, що представлена експозиція була не повною (як нам пояснили пізніше, це було вимушеним рішенням, у зв’язку з ситуацією, яка склалася на даний момент у країні), це не завадило нам, як слід «посмакувати» оригіналами творінь Тараса.
Усі картини були поділені в хронологічному порядку, згідно певних періодів життя Шевченка ( наприклад час Аральської, Каратауської експедицій та у Новопетровському укріпленні, які досі не були представлені широкій публіці).

Детальніше...

Заняття з дисципліни " Медична екологія "

13 березня в межах співпраці з Інститутом гігієни та медичної екології ім.О.М.Марзєєва НАМНУ для студентів кафедри екології Інституту екологічної безпеки було проведено виїзне заняття з дисципліни "Медична екологія " (викладач і керівник групи ІЕБ-503 - доцент Білик Т.І.). Майбутні екологи отримали можливість ознайомитися з науковими доробками лабораторій генетичної епідеміології, алергено-небезпечних факторів, гігієни планування населених місць, канцерогенних факторів, електромагнітних випромінювань. Особливий наголос під час заняття було зроблено на можливостях зменшення ризиків впливу небезпечних факторів довкілля на молодь і важливості здорового способу життя.

Детальніше...

Таємниці підводного світу

12 березня 2014 року студенти-екологи 4-го курсу ІЕБ разом з асистентом кафедри екології Тихенко О.М. відвідали океанаріум. Всі були вражені експозицією морських акваріумів, але найбільше захоплення викликав підводний тунель, всередині якого можна спостерігати за життям мешканців морських глибин та відчути емоції, доступні виключно дайверам. Різноманіття представлених видів не обмежується тільки рибами: у живому музеї підводних глибин широко  представлені й безхребетні – креветки, медузи, морські зірки та морські їжаки; й яскраві «живі каміння» - цілі «гуртожитки» симбіотичних гідробіонтів  на основі кораливих підводних комплексів, серед мешканців океанаріуму є не тільки мудра черепаха  та різнокольорові рибки-клоуни, але й небезпечні рифові акули, а також найотрутніші риби океану – риба-камінь та риба-собака (та сама риба-фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні).

Детальніше...

Година корпоративної культури на тему присвячена 200 річчю Т. Г. Шевченка

12.03.2014 року на кафедрі екології у групі 102 першого курсу напрямку навчання «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» під керівництвом куратора групи С. Й. Шаманського проведена година корпоративної культури на тему присвячена 200 річчю Т. Г. Шевченка. Говорилось про вклад Шевченка в Українську культуру, значення його літературного спадку для сучасного духовного життя країни. Звучали вірші поета.

Детальніше...

Святкування та відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня 2014 року Україна відзначила 200 років від дня народження Тараса Шевченка. Ця дата безпосередньо пов’язана з формуванням нової гуманітарної політики України, оскільки в її контексті протягом найближчого часу домінантною стає саме Шевченківська ідея. Така стратегія реалізує місію духовного єднання української нації засобами актуалізації творчості Кобзаря в різних контекстах.
З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 150-річчя від дня його перепоховання студенти Інституту екологічної безпеки, група ГС-408, на чолі з куратором, доцентом кафедри аерокосмічної геодезії Ніколаєнко О.Є., відвідали будинок-музей Т.Г. Шевченка, розміщений за адресою м. Київ, пров. Шевченка, 8-а.

Детальніше...

Проведення виїзного заняття у Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка НАНУ

Для покращення якості навчального процесу на кафедрі екології Інституту екологічної безпеки проводяться виїзні заняття на базі науково-дослідних установ НАНУ у відповідності з програмами, на безоплатній основі. Одне з таких занять для майбутніх біотехнологів групи ІЕБ-404 з дисципліни «Екологічна біохімія та токсикологія» було проведено 5 березня за темою «Алелопатичні взаємодії в рослинному світі. Роль алелопатії в екології агросистем» у відділі алелопатії Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка НАНУ. Наукові співробітники трьох лабораторій (мікробіологічної, агроекологічної та хімічної) ознайомили студентів з сучасними методами визначення алелопатичних речовин та їх впливу на рослини, а також пояснили, як ці знання застосовують на практиці для вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції. Після заняття студенти змогли безкоштовно відвідати оранжереї, де для них була проведена екскурсія.
Висловлюємо велику подяку директору Національного ботанічного саду Заіменко Наталії Василівні за те, що третій рік поспіль надає можливість студентам НАУ проводити цікаві заняття на базі відділу алелопатії, яким вона керує.
Керівник групи студентів, доцент кафедри екології, Білик Тетяна Іванівна.

Детальніше...

Відкрита година корпоративної культури для студентів групи ІЕБ 202

3 лютого 2014 р. на кафедрі екології відбулась відкрита година корпоративної культури для студентів групи ІЕБ 202. Темою зустрічі стала участь студентів у роботі громадських екологічних організацій. Підвищення рівня екологічної освідченості населення, створення передумов впровадження ресурсозберігаючих технологій у побуті та виробництві належать до стратегічних завдань діяльності державних органів та недержавних організацій у сфері охорони довкілля. Участь студентів у такій роботі – від дрібних інформаційних проектів до масштабних природоохоронних заходів – дасть їх змогу зробити особистий внесок у збереження якості довкілля та застосувати на практиці отримані теоретичні знання.

Детальніше...

"Мамаєва Слобода"

У листопаді 409 група ІЕБ разом з куратором Бевзою А. Г. відвідали козацьке селище «Мамаєва Слобода», що межує з територією університету.
Під час екскурсії студенти оглянули територію селища, дізналися про козацькі звичаї, побували у козацькій церкві Покрови Пресвятої Богородиці та Наддніпрянських оселях козацької доби.
Екскурсовод пані Яна зацікавила розповідями про побут українців та самобутність української культури.
Студенти мали змогу «поспілкуватися» з різноманітною живністю, яка водиться на території і є зовсім ручною. 
Від осінньої прохолоди допомогли зігрітися теплий дух української печі та смачний трав’яний чай.
«Мамаєва Слобода» варта того, щоб її відвідати!

Детальніше...

«Дивіться на нас, як на рівних»

27 листопада 2013 р. на кафедрі екології наставники 402 та 409 академічних груп Оксана Миколаївна Тихенко та Алла Григорівна Бевза провели бесіду для студентів 4 курсу на тему: «Дивіться на нас, як на рівних», присвячену Міжнародному дню інвалідів (3 грудня.)
Мета, заради якої був проголошений цей день Генеральною Асамблею ООН – дотримання прав людини і участь інвалідів у житті суспільства. Не дивлячись на проблеми, ці люди живуть, працюють, творять, перемагають. Це – мужні люди!
Багато людей з обмеженими можливостями мають значні досягнення у спорті. На останній Х білій Параолімпіаді збірна України посіла третє місце за загальною кількістю здобутих медалей – 19 (5 золотих, 8 срібних та 6 бронзових).

Детальніше...

«Мисс Институт Экологической Безопасности 2014»

Конкурсы красоты известны человечеству не одну сотню лет. И, если раньше, для участия в них всего-то и было нужно, что обладать – самым красивым лицом, самыми маленькими ножками или самой стандартной (90-60-90) фигурой, то сегодня выбор наипрекраснейшей девушки включает в себя огромное количество самых разных характеристик. Современные красавицы должны отличаться не только хорошими внешними данными, но и артистизмом, умноженным на ум.
Вот уже третий год подряд самым ярким и долгожданным событием в Институте Экологической Безопасности НАУ становится грандиозное шоу – конкурс красоты «Мисс ИЭБ».

Детальніше...

Історія Києва для студентів групи ХС-206

Оскільки в університеті навчається дуже багато студентів з різних куточків нашої великої країни, наставник академічної групи ХС-206 Інституту екологічної безпеки Грушак Зоя Василівна вирішила провести екскурсією визначними місцями нашої столиці.
Київ – столиця нашої Батьківщини, України. Колись він був також матір'ю всіх російських міст, і названий так на честь князя Кия. Існує легенда, що Київ заснований трьома братами: Києм, Щеком і Хоривом та сестрою Либіддю як центр племені полян. Названий на честь старшого брата.

 Пам’ятник засновникам Києва. Кий, Щек, Хорив та  їх сестра  Либідь

Детальніше...

Засідання круглого столу до "Дня інвалідів"

28.11.2013 на кафедрі екології відбулося розширене засідання круглого столу студентів 1 та 3 курсу напряму "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" з викладачами кафедри, урочисто присвячене до "Дня інвалідів".

Засідання проходило з доповідями: доц. Грози В.А. (куратор 303 групи), доц. Трофімова І.Л. (куратор 301 групи), Шаманського С.Й. (куратор 103 групи) та  студентів відповідних груп. Також були показані відеоролики щодо історії "Дня інвалідів" та сучасного стану інвалідів серед дорослих, молоді та дітей в Україні. Засідання круглого столу проходило під гаслами: "Інвалідність - не завада", "Не будь байдужим".

Детальніше...

Бесіда на тему «Куба. Карибська криза» зі студентами групи БТ-302

Наставник академічної групи БТ-302 кафедри біотехнології Інституту екологічної безпеки Ковальов Олександр Михайлович провів зі студентами бесіду на тему «Куба. Карибська криза» та організував зустріч з адміралом флоту у відставці Параловим Леонідом Семеновичем, який був безпосереднім учасником військової операції на Кубі під назвою «Анадир». Під час зустрічі обговорювалися геополітичні військові конфлікти та їх наслідки для нашої країни та усього людства. Карибська криза – надзвичайно напружене протистояння між колишнім Радянським Союзом та Сполученими Штатами відносно розміщення Радянським Союзом ядерних ракет на Кубі в жовтні 1962. Кубинці називають його «Жовтневою кризою», а в США поширена назва «Кубинська ракетна криза». 1962 року уряд Куби звернувся до СРСР з проханням надати їй військову допомогу, щоб захиститися від спроб США скинути уряд Фіделя Кастро. Лідер СРСР Микита Хрущов погодився надати цю допомогу. Він разом із керівництвом Радянського Союзу дійшов висновку, що найефективнішим способом захисту буде розміщення там ядерної зброї.

Детальніше...

Перший курс зробив свій перший крок на ниві професійної освіти

Перший курс зробив свій перший крок на ниві професійної освіти. Викладач кафедри землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки Глущенко Віталій Іванович ознайомив студентів групи ЗК-107, які навчаються за напрямом підготовки «геодезія, картографія та землеустрій», із сучасною технікою, що застосовується для виконання топографо-геодезичних робіт при землеустрої та проведення кадастрових робіт. Під час зустрічі студенти-першокурсники вперше змогли заглибитися у майбутню професію, ознайомитися з новими напрямами розвитку геодезичної техніки, виконати перші самостійні виміри. Захід був дуже цікавим і змістовним. Позитивні емоції та спогади залишилася на спільних фотографіях.

Святкування Дня студента групою ХП-305

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема – сесія, що насувається, а найбільш очікувана дата – День студента. І щоб кожен момент був незабутнім, наш дружній колектив намагається ловити ці миті та запам’ятовувати кожне спільне свято. Цьогорічний День студента став ще одним чудовим приводом для спільної зустрічі. Група ХП-305 разом із своїм наставником, Гаєвською Тетяною Анатоліївною, відсвяткували його як незмінно наше свято, на льодовій арені ТРЦ «Більшовик». Море позитиву, посмішок та задоволення… Лише найкращі емоції залишаються після подібних зустрічей, особливо коли відчувається суспільне захоплення та радість. Адже студентське життя – це не лише конспекти, лекції та модулі. Необхідно вміти знаходити час просто для зустрічі з друзями!!! І, можливо, хтось з нас ніколи не стояв на ковзанах, можливо декого охоплював певний страх або навіть відчай… Але ж ти – студент, тобі нічого боятись, особливо коли ти разом зі своїми одногрупниками, а тим більше з куратором. Студенти – це особлива нація, і у них, як у кожної спільноти, є свої традиції. Сьогодні ми започаткуємо для нашої групи нову традицію: кожного року, 17 листопада, ми святкуємо День студента разом! І нам це подобається!

Група БТ- 403 відвідала музей «Чорнобиль» та провела семінар на тему «Чорнобиль – сьогодення та майбутнє».

Студенти Інституту екологічної безпеки групи БТ- 403 на чолі із своїм наставником, Глушко Юлією Миколаївною, відвідали музей «Чорнобиль» та провели семінар на тему «Чорнобиль – сьогодення та майбутнє». Під час семінару було обговорено питання генетичної схильності до підвищеної індивідуальної радіочутливості деяких людей, наведено статистичні дані про рівень онкологічних захворювань населення України за останні 26 років, проаналізовано роль спадкових факторів у розвитку мультифакторіальної патології у дітей, батьки яких зазнали радіаційного впливу в дитячому та підлітковому віці внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Ядерна аварія на Чорнобильській АЕС увійшла в історію людства як найбільша радіоекологічна катастрофа ХХ століття. Проблеми, породжені нею, не мають аналогів серед відомих у світі природних та техногенних катастроф і, нажаль, будуть нагадуватимуть про себе й нашим нащадкам, оскільки іонізуюче випромінювання є одним із найнебезпечніших мутагенів, який викликає значну кількість генетичних вад у нащадків.

Детальніше...