Стажування за кордоном

Стажування за кордоном з однієї сторони це нові знайомства та враження, з іншої можливість отримати практичні навички за своєю майбутньою професією. Здобути необхідний досвід та зарекомендувати себе з кращої сторони. Окрім цього такі поїздки дозволяють розширити світогляд наших студентів, познайомитися з новими технологіями, методиками та підходами у вирішенні різних проблем, а також підвищити їх професійний рівень володіння іноземною мовою.

Інформація про студентів, що стажувалися за кордоном

Стажування за кордоном випускників та студентів кафедри біотехнології

  1. Шевцова Тетяна Володимирівна, Інститут збереження біорізноманіття та біобезпеки, Словацький аграрний університет в м. Нітрі, Словаччина.

Проведення морфологічних, біохімічних, сенсорних досліджень квіткового пилку.

  1. Савека Марина Аркадіївна - Кінгстонский університет, м. Лондон, Великобританія.
  2. Бойченко Марія, м. Дрезден, Німеччина.

Стажування за кордоном випускників та студентів кафедри екології

  • Протягом 2012-2013 н.р. студентка Чуманова Олена Вікторівна проходила стажування в рамках Програми по обміну студентами ERASMUS MUNDUS у Варшавському політехнічному університеті.
  • У листопаді 2013 року студенти Куценко Олександр Володимирович та Савченко Сергій Андрійович в рамках стипендіальної програми “DAAD” проходили стажування в Технічному університеті Дрездена. В рамках програми стажування студенти виконували  наукове дослідження за темою «Підходи і критерії в енергоефективності міста».
  • У 2013 році аспірант Явнюк Андріан Андріанович пройшов тренувальний курс "3-week training course on Radiation Epidemiology and Radio-Ecology" (Helmholtz-Center Munich).