XVII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"

Національний авіаційний університет, Навчально-науковий інститут Екологічної безпеки запрошує студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 4-7 квітня 2017 року взяти участь у роботі ХVIІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ” (далі - Конференція).

Збiрник Політ ННIЕБ 2016

Програма Політ ННІЕБ 2017

Збірник Політ ННІЕБ 2017

Навчально-науковий інститут Екологічної безпеки організовує роботу конференції за напрямом «Екологічна безпека», який представлений 5 секціями:

Назва секції

(063)3385135

Біотехнологія

Голова – Гаркава Катерина Григорівна

Д.б.н., професор, академік Української академії наук

406-78-87

Заступник головиКарпенко Валерій Іванович

К.б.н., с.н.с., доц.

406-78-48

Відповідальна за проведення Конференції по Інституту Гаєвська Тетяна Анатоліївна, асистент кафедри хімії і хімічної технології, моб.тел. 093 404-28-04, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Усі бажаючі взяти участь у роботі конференції, будь-ласка, звертайтеся за вказаними телефонами або безпосередньо на кафедри до секретарів секцій! Час прийому заявок і тез обмежений – до 15.03.2017!
Участь у Конференції безкоштовна. Планується видання електронного збірника тез Конференції. Робочі мови: українська та англійська.

Перелік документів, що надаються для участі у конференції
„ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки” та публікації у збірнику тез

Для учасників з інших ВНЗів
(всі документи надсилаються електронною поштою)

Для учасників з НАУ

1. реєстраційна картка учасника конференції (формат файлу Word)

2. тези доповіді (формат файлу Word), та сканована копія у форматі файлу PDF, JPG

3. роздрукована версія тез  з печаткою НТБ НАУ на коді УДК, підписами автора (авторів) та наукового керівника

Вимоги до тез: Формат аркуша: А5 (148×210 мм). Поля: ліве, верхнє, нижнє – 20мм; праве – 15мм. Міжрядковий інтервал – одинарний. Текстова частина (Times New Roman Cyr, font 9), відступ першого рядка абзацу 5 мм, вирівнювання по ширині, без переносу слів (зразок).

Реєстраційні картки (форма) та матеріали учасників надсилаються електронною поштою на адресу секретаря секції.

Контрольні дати конференції
До 15.03.2017 р. - секретарю секції надається пакет документів: реєстраційна картка, тези.
До 20.03.2017 р. – секретарі секцій формують програму секцій Конференції
04.04.2017р. відкриття конференції, з 1300 робота в секціях.
05-07.04.2017р. з 900 до 1700 робота в секціях.