Міжнародна наукова конференція Астрономічна школа молодих вчених

Українська астрономічна асоціація
Національний авіаційний університет

Міжнародна наукова  конференція
Астрономічна  школа  молодих  вчених
Україна, Київ, 26 – 27 травня 2016 р.

Київ. 2016

Конференція організована кафедрою аеро­кос­міч­ної геодезії Національного авіаційного університету за сприяння Української астрономіч­ної асоціації.
Наукові напрямки конференції

1. Проблеми космології і космогонії.
  2. Фізика тіл Сонячної системи.
  3. Будова та еволюція зірок та зоряних систем.
  4. Космічна геодезія та гравіметрія.
  5. Геоінформаційні системи і аерокосмічна розвідка територій.
  6. Динаміка систем змінної маси і космонавтика.
  7. Історія і методика викладання астрономії і геодезії.

Астрономічна школа покликана сприяти науковим дослідженням учнів, студентів та аспірантів у галузі природничо-математичних дисциплін (астрономії, космонавтики, геодезії, геоінформатики), а також поширювати знання, які формують у молоді науковий світогляд. Молоді вчені надсилають на адресу наукового комітету Астрономічної школи свої дослідження, тематика яких не обмежується науковими напрямками конференції. Астрономічна експертна рада уважно розглядає ці наукові роботи і рекомендує до друку у провідних наукових журналах.

Участь у конференції можуть брати науковці, викладачі вузів, аспіранти, вчителі, студенти, учні. Для цього їм необхідно надіслати електронною поштою тези доповідей і реєстраційні форми до 15 травня 2016 р.на адресу наукового комітету. Програма і тези доповідей будуть надруковані до початку конференції. Тези українською, російською або англійською мовою. Обсяг тез – до 1 стор. Публікації наукових доповідей будуть здійснюватися в журналі “Вісник Астрономічної школи”, який визнаний ВАК України фаховим. Термін подання матеріалів у “Вісник Астрономічної школи” – до 1 серпня 2016 р. за адресою наукового оргкомітету. Доповіді на замовлення (лекції) – до 16 стор., для всіх інших – до 8 стор.

Вимоги до оформлення статей: Стаття подається українською, російською або англійською мовою. Резюме (абстракт) англійською та російською мовами. Текст доповіді оформляється в Microsoft Word або LaTeX з використанням стандартного класу article. Малюнки подаються як окремі файли в форматі EPS чи в одному з популярних растрових форматів. Необхідно пере­силати статті електронною поштою у вигляді архіву. Детальніше про вимоги до оформлення див.

Науковий оргкомітет:

А.Чернін (Росія),

Я.Яцків (Україна).

Місцевий оргкомітет:

О.Запорожець (голова), Ю.Великодський, В.Беленок, А.Терещенко (секретар)

Конференція відбудеться за адресою
Адреса наукового оргкомітету:
03058 м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет, кафедра аерокосмічної геодезії, корпус 3, к.524.
Тел.     (044) 406-79-95
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Попередній план роботи конференції

26.05.2016