ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

15-16 березня 2018 року на кафедрі землеустрою та кадастру Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету буде проходити ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами». Конференція є щорічною і проводиться до Дня землевпорядника України. 

Конференція буде проходити два дні: 

- 15 березня 2018 року – пленарне засідання, на якому виступатимуть представники державних органів влади, державних та приватних організацій, які виконують топографо-геодезичні, землевпорядні та оціночні роботи; 

- 16 березня 2018 року – доповіді аспірантів та студентів під час роботи секції. 

До участі у конференції запрошуються представники державних та приватних організацій, що займаються топографо-геодезичною, картографічною, землевпорядною та кадастровою діяльністю, науковці, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України, аспіранти, студенти, практики.

 

ОСНОВНИМИ ТЕМАТИЧНИМИ НАПРЯМКАМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ Є: 

- сучасне геодезичне та картографічне забезпечення землеустрою та кадастру; 

- землевпорядне проектування; - містобудівний кадастр; 

- геоінформаційні системи та технології у землеустрої та кадастрі; 

- використання геопросторових даних у землеустрої та кадастрі; 

- використання даних ДЗЗ; 

- оцінка земель; 

- управління земельними ресурсами; 

- раціональне природокористування та екологічний моніторинг земель. 

 

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО: Усім бажаючим взяти участь у конференції необхідно до 01 березня 2018 р. надіслати на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  заявку на участь у конференції або зареєструватись на сайті за посиланням https://goo.gl/forms/GMiWBpvuyI1VnhQO2 

Участь у пленарному засіданні та круглому столі безкоштовна! 

За участь у секційному засіданні та друк тез необхідно сплатити організаційний внесок.