Добра традиція кафедри екології - облаштування алеї

Вже стало традицією на кафедрі екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки проводити шостий рік поспіль восени та навесні облаштування екологічної алеї, яка веде від ЦКМ до спорткомплексу. Ось і цього року 24 жовтня студенти першого, другого і четвертого курсів разом з викладачами долучилися до цієї доброї справи. Молодь з ентузіазмом взялася за лопати та граблі і швидко навела лад на алеї, підгорнувши дерева та прибравши сухе листя. Підтримав цю акцію і заступник директора ННІЕБ з інноваційної діяльності та профорієнтаційної роботи Кирило Ніколаєв, попрацювавши разом зі студентами. З кожним роком екологічна алея стає все кращою. Гарно прийнялися на ній висаджені весною цього року каштани.
Позитивні результати своєї праці виховують у студентів бережливе ставлення до природи, що особливо важливо для майбутніх екологів.