Державний музей театрального, музичного та кіномистецтва України

5 квітня студенти групи ЗК-408 на чолі зі своїм наставником Бабієм В.В. відвідали Державний музей театрального, музичного та кіномистецтва України, що знаходиться у Києві по вулиці Лаврська 9, корпус 26.
Під час екскурсії студенти ознайомилися зі становленням українського театрального мистецтва: дізналися про ляльки українського вертепу, про життєвий шлях видатного українського режисера Леся Курбаса, про творчість корифеїв українського театру М.Л.Кропивницького, М.П.Старицького, М.Заньковецької та братів Тобілевичів – Івана Карпенко-Карого, Панаса Саксаганського та Миколи Садовського.

Також студенти відвідали виставки музею: «Курбас у Києві» (де мали змогу дізнатися про творчість Л.Курбаса; побачити ескізи костюмів, які викликали захоплення публіки і мистецьких критиків Нью Йорку, оригінальні й реконструйовані костюми; макети сценографії, афіші, режисерські екземпляри п’єс з нотатками Курбаса; ноти, документальні фотографії з вистав, звукозаписи сцен із вистав та зі спогадів сучасників) та «Живії струни України» (де оглянули велику колекцію старовинних українських народних музичних інструментів, серед яких були кобза-бандура, литаври, барабани, козацькі сурми й труби, колісна ліра, сопілка, флояра, дводенцівка, теленка, цугфлейта, ріг, трембіта, скрипка, цимбали, бубон, кора, луска, дуда, свистунці, дримба, столовидні гусла та ін.).