Участь ННІЕБ в профорієнтаційному заході в смт Бородянка

19 квітня 2017 року в смт Бородянка Київської області на базі районного центру зайнятості під керівництвом районного відділу освіти відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарка професій», де були присутні учні 8-11 класів Бородянської СШ №1 та №2, Клавдієвської СШ, Пилиповецької СШ, Тетерівської гімназії, Немішаєвської ЗОШ, Новокорогатської ЗОШ та Пісківського НВО. В складі групи викладачів НАУ доц. каф. екології Падун А.О. представила рекламні матеріалами профорієнтаційного змісту Навчально-наукового інституту екологічної безпеки. Майбутні абітурієнти  цікавились особливостями вступу та навчання за спеціальностями «Екологія», «Хімічні технології та інженерія», «Біотехнології та біоінженерія», «Геодезія та землеустрій», «Цивільна безпека».