Космічні дні в Україні для студентської молоді

Студенти групи ГС-09 на чолі з наставником доцентом кафедри аерокосмічної геодезії Ніколаєнко О.Є. були присутні на заході з нагоди проведення круглого столу «Космічні дні в Україні для студентської молоді», присвяченого до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, який проходив 10 квітня 2017 р. в приміщенні науково-технічної бібліотеки НАУ.

Перед учасниками заходу виступили астробіолог, к.б.н., дублер космонавта Леоніда Каденюка – Адамчук-Чала Н.І., ветеран ракетно-космічних військ і ветеран Байконуру Ковальов А.А. та інші гості.
Були представлені презентація творчих дитячих робіт на тему «Новітні космічні технології в сільському господарстві», експозиція планерів і моделей дронів, створених членами клубу «Лєтатєль» ОО «Максимум плюс» та виставка дитячих малюнків клубу «До зірок».