Зустріч викладачів-30.03.2017

Відповідно до плану заходів з профорієнтаційної роботи Навчально-наукового інституту екологічної безпеки кафедра екології провела зустріч з учнями Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва. 30 березня 2017 р. учні ліцею №145 м. Києва на запрошення ННІЕБ,  відвідали НАУ. Викладачами кафедри екології було організовано екскурсії територією НАУ, до Ангару НАУ, наукового-дослідного та навчального центру хімотології та сертифікації ПММ і технічних рідин, по навчальним корпусам НАУ. Учні з цікавістю ознайомилися з лабораторіями кафедри екології та біотехнології.  Найбільший інтерес викликали наочні матеріали та обладнання, що забезпечують практичну підготовку студентів; можливість навчання англійською мовою; широкий спектр баз практик.