Містер Інституту екологічної безпеки 2017

Відбулося справжнє свято – конкурс «Містер Інституту екологічної безпеки». І можна сказати, що це вже стало традицією в нашому інституті. Вісім конкурсантів продемонстрували свої творчі якості, почуття гумору і, звичайно ж, волю до перемоги.

Конкурсна частина складалася з трьох етапів, в кожному з яких хлопці проявили свій артистизм, вміння триматися на сцені, творчі якості. Врахували організатори й побажання, висловлені на минулорічному конкурси: на хлопців чекало інтелектуальне змагання.
Вихід конкурсантів вітався бурхливими оплесками залу, який активно підтримував своїх фаворитів. У перервах між основними виходами конкурсантів глядачі не сумували, а брали участь у розважальних конкурсах.
Дякуємо нашим спонсорам: #НАУ #ІЕБ #NAU #IES #MrIES #МістерІЕБ #Киев #Київ #МістерНАУ #МістерАвіатор #МістерІЕБ2017 #telichko #ЦКИНАУ #ЦКМНАУ #Photo #topkiev #kiev #KPI #Forsage #trendboxkiev #RoyalDonut #forceua #CityPub #Drivepro #loveNAUchan #ППОСАНАУ #NAUinformal #NAU4ch #Авіатор
Кожен з конкурсантів був відзначений в певній номінації:
Містер «Атлетичність» – Раміль Гасанов
Містер «Геніальність» – Василь Бошков
Містер «Талановитість» – Микола Грінішин
Містер «Романтичність» – Євген Боровик
Містер «Оригінальність» – Олексій Богачов
Містер «Шляхетність» – Владислав Стадніченко
Містер «Харизматичність» – Богдан Лятушинський
Містер «Сміливість» – Віктор Бумажніков
За традицією, через соцмережі обрано «Містера глядацьких симпатій», ним став Євген Боровик.
Спеціальною номінацією від організаторів «Містер натхнення» відзначений Микола Грінішин.
Нагорода «Найкраща команда» дісталася «Мисливцям» – Микола Грінішин, Владислав Стадніченко, Віктор Бумажніков
Але, все ж, переможцем повинен був стати тільки один. Вітаємо з перемогою в конкурсі «Містер НН ІЕБ 2017» Богдана Лятушинського!!!

Приємно, що з нашого інституту інші беруть приклад.