Березневі паростки 2017

13 березня 2013 року на сцені Центру культури та мистецтв НАУ відкрився традиційний ХV фестиваль художньої творчості першокурсників «Березневі паростки – 2017», який тривав три дні.

Команди інститутів виступали яскраво, творчо та цікаво. Зал був переповнений переживаннями, позитивними емоціями глядачів, які спалахами оплесків підтримували виступи команд.
Наш інститут представляли: Асхік Георгій (група ФБ-103), Герасимчук Катерина (група ХП-105), Грабченко Владислав (група ФБ-104), Григорюк Аліна (група ХП-105), Довгалюк Анастасія (група ХС-106), Іщенко Сергій (ЦЗ-110), Копецька Ірина (ХС-106), Кравчук Діана (група ФБ-104), Савченко Владислав (ЦЗ-110), Шабанова Тетяна (ЕК-102).
У номінації «Найкраща чоловіча роль» найсильнішим журі визнало нашого Сергія Іщенка. Неодноразово студенти інституту виявляють свої обдарування та здібності не тільки у навчанні, а й творчій діяльності.
Вітаємо наших першокурсників з гарним виступом! Бажаємо успіхів у навчанні й творчості! Підтримуємо традиції Інституту екологічної безпеки!