В НАУ відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології» за підтримки партнера ПАТ «АБ «Укргазбанк»»

Традиційно, вже третій рік поспіль, 22-23 березня 2017 року в Національному авіаційному університеті на базі кафедр хімії і хімічної технології та екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки відбувся визначний захід - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології». Двадцять наукових доповідей, представили автори кращих робіт, відібраних серед 38 надісланих 45 авторами з 16 ВНЗ України. До складу Конкурсної комісії увійшли провідні вчені галузі.

Всіх учасників на урочистому відкритті Конференції привітав в.о. ректора НАУ, д.б.н., професор, академік Академії наук Вищої школи України, заслужений працівник освіти України Ісаєнко Володимир Миколайович, який підкреслив вагомість та перспективу проведення такого заходу.
Диплом І ступеня здобули Крадожон В.А, Потоцький Є.С. (Національний університет цивільного захисту України); Бєлєцька І.В. (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»).
Диплом ІІ ступеня одержали Бахмут Ж. О. (Національний університет харчових технологій ); Кутузова А.С. (НТУ «Київський політехнічний інститут імені  Ігоря Сікорського»);  Гривцова А.О. (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»); Ведмедера В.С., Кремнєв О.В. (Сумський державний університет).
Дипломами ІІІ ступеня нагороджені Завалій К.В., Шатан А.-Б. В. (Національний університет «Львівська політехніка»); Древаль Є.В. (Донецький національний технічний університет); Голембіовська М.В. (НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»); Усенко О.О. (Національний авіаційний університет); Босенко О.В. (Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка); Осаволюк А.О. (Національний авіаційний університет).
Слова подяки за плідну роботу у Конкурсі  учасникам і членам журі висловили директор ННІЕБ, д.т.н., проф. Запорожець О.І., слова побажання у нових наукових здобутках висловив Голова Конкурсної комісії, проректор з наукової роботи НАУ, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Харченко В.П. Привітали та поздоровили учасників та переможців Конкурсу проректор з економіки та адміністративно-господарської роботи Майснер А. В. а також Печовал К. В., представник партнера Конкурсу, провідного банку України ПАТ «АБ «Укргазбанк»», який в рамках своєї стратегії надання підтримки проектам, пов’язаним з ефективним використанням ресурсів та зменшенням шкідливого впливу на довкілля, підготував сюрприз для переможців – цінні подарунки!
Бажаємо учасникам подальших наукових здобутків!

.