ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології» 2016/2017 н.р.

Шановні учасники ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології»!!!

За підсумками І етапу (рецензування) ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології» 2016/2017 н.р. (далі - Конкурс) на нагородження претендують наступні студенти:

ПІБ автора

ВНЗ, який прислав роботу

Крадожон Володимир Анатолійович
Потоцький Євген Сергійович

Національний університет цивільного захисту України

Тельнова Дарья Петрівна

Національна металургійна академія України

Гладун Владислав Андрійович
Мацієвський Микита Андрійович

ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет

Бєлєцька Інна Володимирівна

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Гривцова Анастасія Олександрівна

Фокіна Олеся Павлівна

Київський національний університет технологій та дизайну

Ведмедера Володимир Сергійович
Кремнєв Олександр Васильович

Сумський державний університет

Бахмут Жанетта Олексіївна

Національний університет харчових технологій

Бабій Аліна Миколаївна
Галатенко Тетяна Олександрівна

Древаль Єлизавета Валеріївна

Донецький національний технічний університет

Козюберда Станіслав Володимирович
Борисова Анастасія Валеріївна

Інститут хімічних технологій Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля (м.Рубіжне)

Босенко Ольга Володимирівна

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка

Завалій Катерина Вадимівна
Шатан Анастасія-Богдана Вікторівна

Національний університет «Львівська політехніка»

Бедльовська Христина Мирославівна

Хамула Наталія Володимирівна

Цимбалюк Андрій Сергійович

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Кутузова Анастасія Сергіївна

Голембіовська Марія Володимирівна

Усенко Олександр Олегович

Національний авіаційний університет

Савченко Дмитро Геннадійович

Осаволюк Анатолій Олександрович

Відповідно до Порядку проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Наказ Міністерства освіти і науки України від № 1266 від 20.10.2016) згадані вище студенти запрошуються до участі у ІІ етапі Конкурсу – підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 22-23 березня 2017 р. на базі Національного авіаційного університету (м.Київ).
Учасникам необхідно буде зробити наукову доповідь-презентацію та в процесі дискусії захистити результати своєї роботи (загальний регламент до 15 хвилин: доповідь до 7хвилин).
Нагадуємо, що згідно п. 4.10 Порядку проведення Конкурсу та розгляду наукових робіт, якщо претендент на нагородження не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції, його робота не може бути нагороджена.

Програма проведення підсумкової науково-практичної конференції:
22 березня 2017 року – 8.00-16.00 – хол 12 корпусу НАУ, пр. Космонавта Комарова, 1 – заїзд, реєстрація, поселення, культурна програма.
23 березня 2017 року – з 9 години ранку – робота конференції, підведення підсумків,
нагородження переможців.
Проїзд – від залізничного вокзалу трамваєм №1 або №3 до зупинки Національний авіаційний університет.
Витрати на відрядження студентів та викладачів, що їх супроводжують, здійснюються за рахунок закладів, в яких вони навчаються (працюють). Квитки на зворотну дорогу просимо придбати заздалегідь самостійно.
Учасники конференції повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.

Додаткова інформація за телефонами:

(044) 406-71-08

Заступник голови галузевої конкурсної комісії,
Чумак Віталій Лукич, д.х.н., професор, завідувач кафедри хімії і хімічної технології НАУ

(044)406-76-71
(093)404-28-04