Перемога екологів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Екологія та екологічна безпека»

15-17 березня 2017 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за галуззю «Екологія та екологічна безпека».
Він спрямований на виявлення та підтримку студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації наукової роботи, як найважливішого фактору формування фахівців нового типу. На захисті було представлено 94 наукові роботи, які були удостоєні права прилюдного захисту своїх наукових здобутків перед фаховою комісією.

Фахова комісія, яка складалася з професорів, доцентів провідних вищих навчальних закладів України з підготовки екологів провела оцінку студентських наукових робіт і визначили кращих молодих науковців, яких було нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Студентка кафедри екології ННІЕБ НАУ, Лук'яненко Наталія представила наукову роботу авторів Вітюк К. О. та Лук'яненко Н. С. на тему «Застосування рослинних ефірних олій для оздоровлення мікрофлори повітря навчальних аудиторій» (керівник – доц. каф. екології, к.б.н., Білик Т. І.), яка отримала високу оцінку журі і була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Бажаємо творчих успіхів, не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові наукові вершини!