Звітно-виборча конференція профспілкового бюро студентів Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки

1 грудня 2016 року відбулася звітно-виборча конференція профспілкового бюро студентів Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки. На конференцію було обрано 44 делегати. Присутні заслухали й обговорили звіт (травень 2015 р. – листопад 2016 р.) голови профбюро студентів НН ІЕБ Голубцової В.В. та визнали її роботу задовільною.

На посаду нового Голови профбюро НН ІЕБ заяви подали: Анна Каплінська (група ЗК-408) та Денис Часновский (група ЗК-208). Присутні ознайомилися з програмами обох кандидатів. Шляхом проведення відкритого голосування Каплінську Анну обрано Головою профспілкового бюро студентів НН ІЕБ. Вітаємо!