Студенти ІАН на занятті з екології у Водно-інформаційному центрі

25 листопада 2016 року для студентів ННІАН, гр. 309, було проведено заняття з дисципліни "Екологія" у КП " Водно-інформаційний центр" (викладач - доц. кафедри екології Т. Білик).

Майбутні радіотехніки  отримали змістовну і цікаву інформацію стосовно проблем охорони гідросфери, технічних мереж водопостачання, підготовки питної води у відповідності з нормативними показниками, а також системи очищення стічних вод. Студентам були надані буклети "Поради щодо зниження нераціоналнього використання води", що містять інформацію про зменшення втрат води. Проведене заняття дозволить виховати бережливе ставлення до найціннішого життєвого ресурсу - води, що є важливим фактором захисту водних ресурсів нашої країни від виснаження та забруднення.