Міс Інституту екологічної безпеки – 2017

22 листопада завдяки лідерам та активістам студентського самоврядування на чолі з Ольгою Гнатишиною відбулося довгоочікуване свято – Міс Інституту Екологічної безпеки-2017. За звання найгарнішої та найчарівнішої дівчини інституту цього року змагалися 8 представниць прекрасної статі, які є втіленням зовнішньої і внутрішньої краси й шляхетності.

Від перемоги учасниць відділяли конкурси, під час яких дівчата представляли себе у візитці, танцювали, дефілювали у чорних купальниках та вишуканих вечірніх сукнях. Напевно, найскладнішим став інтелектуальний конкурс, коли учасниці повинні були продемонструвати свою кмітливість.
Не залишилися без уваги й ті, хто прийшов уболівати за своїх фавориток. Для глядачів організатори та спонсори влаштували безліч цікавих розваг.
Дві години пролетіли, як одна мить!!! І ось – жадане нагородження…
Переможницями у номінаціях стали: Донченко Анна – «Міс харизматичність»; Браткова Катерина – «Міс Посмішка»; Шаповал Зоя – «Міс Ніжність»; Гриб Аліна – «Міс Романтичність»; Ралко Аліна – «Міс Артистичність»; Гончаренко Маргарита – «Міс Грація»; Галкіна Анжеліка – «Міс Вишуканість»; Салапонова Анастасія – «Міс Елегантність»; Ралко Аліна – «Міс Натхнення».
Перемогу в номінації «Міс Глядацьких симпатій» отримала Салапонова Анастасія.
Неочікуваний і надзвичайно приємний сюрприз чекав на одну з організаторів дійства – Йовенко Анну. Вона отримала стрічку переможниці «Міс О БОЖЕ Я ТОНУ В ТВОЇХ ОЧАХ».
Корон Віце-міс удостоїлися Шаповал Зоя та Браткова Катерина.
Міс Інституту Екологічної безпеки-2017 стала Салапонова Анастасія.
Свято краси та грації не відбулося б без спонсорів, якими стали: дирекція та кафедри навчально-наукового інституту Екологічної безпеки; Національний авіаційний університет; Олександр Теличко – фотограф на всі часи, весілля, особливі події та фешн фотографія; «Кирас тейл» – модний бренд дизайнерських прикрас; «L.A.P.T.I.» – Кращий фешн продукт в Україні; «Dance club «FORSAGE»; «City Pub на Шулявці» – перший антикризовий паб Київа! Улюблений паб студентів!; «Rocket Bar Kiev» – бар з найбільшим асортиментом тютюну та фірмових коктейлів; Журнал «JOY» – МЕДІА-ПАРТНЕР конкурсу краси Міс ІЕБ; «ROYAL DONUT» – солодкий партнер; «BRIOLLI» – заворожуючі аксесуари, обирай найкраще!; «Diamond» – студія танців; «Антикафе «Ляси» – затишне місце для кожного!; Яна Новикова – стильні та оригінальні прикраси  для волосся ручної роботи; «Agents clothes» – одяг твого університету; Профком студентів та аспірантів НАУ – надійна опора та підтримка студентів; «Локал стьюдентс нетворк» – твій кращий Інтернет провайдер; «Эйли Біі» – кращі треки в стилі сучасності; «Good people promotion». Прощаємося до наступного року. Та знову – в очікуванні свята краси!!!