19 Міжнародна виставка нафтогазової промисловості «Нафта та Газ»

Однією з важливих проблем сьогодення є нераціональний видобуток природних енергоносіїв. За оцінками експертів, запасів нафти на нашій планеті вистачить на 50-60 років (дані 2015 року), а газу – на 60-70 років (дані 2014 року). Оптимісти ж вважають, що при розробці нових високоефективних методів видобутку енергоносіїв запаси можна «розтягнути» до кінця XXI століття.

Для вирішення енергетичних проблем у жовтні в Києві проходила 19-та Міжнародна виставка нафтогазової промисловості «Нафта та Газ».
Викладачі кафедри хімії і хімічної технології Сокольський Г.В., Полякова О.В., Левченко С.В. та студенти групи ХП-505З відвідали виставку.
На виставці були представлені цікаві інноваційні технології в галузі транспортування нафти та газу та новітні нафтогазові технології.
У роботі виставки брали участь 45 компаній,  з яких 8 – іноземні (з Австрії, Великобританії, Угорщини, Канади, Китаю, Латвії, Нідерландів та Чехії). Серед українських учасників були представлені ASPRO, УКРНАФТА, MOTOR SICH, Івано-Франківський національний технічний університет нафти та природного газу, Конотопский арматурный завод, УКРТРАНСГАЗ, УКРТРАНСНАФТА, VIKOIL  та інші.