Щорічна Міжнародна спеціалізована виставка

17–19.11.2016 р. у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2016» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Запрошуємо викладачів та студентів відвідати виставки, які є одним із найбільших заходів в державі, присвяченому вищій освіті в Україні й за кордоном, що надають змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставках будуть представлені більше 70 ВНЗ України; понад 64 закордонних закладів освіти та понад 20 українських агенцій, що пропонують навчання за кордоном.
Організатор виставки Товариство «Знання» України за підтримки та участі МОН України, НАПН України. Виставка проходить також за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.
Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей програмою виставки передбачено проведення семінарів та «круглих столів», що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і ВНЗ з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм та програм обміну студентами і учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.
Виставки працюють: 17–18.11.2016 р. з 11.00 до 18.00;
19.11.2016 р. з 11.00 до 17.00. Вхід вільний.
Перелік учасників виставки «Освіта за кордоном»

• ARGE STUDY EXPERTAS AUSTRIA
  • BAHÇEŞEHİR UNIVERSITY-ISTANBUL
  • BAU International Berlin