Національний музей історії України

Студенти груп 306-ХС, 305-ХП та 105-ХС разом зі своїми наставниками О.Ткаченко, Н. Атаманенко й Т. Кирик відвідали Національний музей історії України (НМІУ).

Нині за кількістю і значенням колекцій він є одним із провідних музеїв України. Фондові зібрання НМІУ налічують понад 800 тис. од. зб. Вони представляють історію України від найдавніших часів до сьогодення.
Студенти прослухали цікаву змістовну розповідь екскурсовода, ознайомились з різними експозиціями, такими як: прадавня історія; рання історія; ранній залізний вік; ранні слов’яни та Київська Русь; пізнє середньовіччя і ранній модерн; Україна у ХIV-XVI ст.; Україна у XVII-XVIII ст.; Україна у XIX ст.; Україна у ХХ ст.; Україна в роки першої світової війни та національно-визвольні змагання; Україна у складі інших держав; Від НЕПу до Сталінського тоталітаризму; Україна у складі СРСР; від відлиги до перебудови; доба незалежності; доба незалежності, народні рухи; доба незалежності. АТО.
Підняття на фунікулері, прогулянка Пейзажною алеєю, спуск Андріївським узвозом та, насамперед, відвідування Національного музею історії України надовго залишаться в пам’яті студентів.