Екскурсія Бортничі

Студенти групи ЕК-402 Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки разом зі своїм наставником доцентом кафедри екології Шаманським Сергієм Йосиповичем відвідали Бортницьку станцію аерації ПАТ «АК «Київводоканал».
Бортницька станція аерації – комплекс інженерних споруд, обладнання та комунікацій, призначений для повної біологічної очистки стічних вод Києва та обробки затриманих забруднень. На станції проходять очистку всі побутові стічні води, а також стоки промислових підприємств після попередньої їх очистки на самих підприємствах. Станція складається з трьох блоків очистки стічних вод, трьох цехів обробки опадів та допоміжних цехів.

Студенти познайомилися зі спорудами станції, що забезпечують очистку вод до нормативних показників за яких дозволений скид у р.Дніпро. Контроль якості очищення стічних вод і обробки опадів проводиться хіміко-бактеріологічною станцією. Контроль якості очищеної стічної води ведеться за 16 показникам.
Студенти  ознайомилися з екологічними проблемами, що є на станції, та можливими шляхами їх вирішення.