АВІАСВІТ – ХХІ

11 жовтня 2016 студенти 2 курсу спеціальності «Цивільний захист» Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету на чолі з доцентом кафедри безпеки життєдіяльності Халмурадовим Батиром Данатарорвичем та наставником групи Кічатою Наталією Миколаївною відвідали Х Міжнародний авіакосмічний салон «АВІАСВІТ – ХХІ»,  XV Міжнародний виставковий форум «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ-2016» та виставку з техногенної та промислової безпеки.

В рамках заходу студенти мали змогу ознайомитися з літальними апаратами всіх типів та призначень, технічним оснащенням авіаційних аварійно-рятувальних загонів, техногенною та промисловою безпекою, засобами індивідуального та колективного захисту персоналу, ліквідацією наслідків катастроф природного характеру, пожежною безпекою будівель, споруд і територій, технічним оснащенням пожежних служб, спеціальними транспортними засобами.
Під час роботи виставки студенти зустрілися з в.о. ректора Національного авіаційного університету Ісаєнком Володимиром Миколайовичем, якого було запрошено на урочисту церемонію відкриття.