Михайло Гайовий «Море всередині»

Студенти групи ХС-506 на чолі з наставником Грушак Зоєю Василівною відвідали виставку українського сучасного художника Михайла Гайового «Море всередині»
«Море всередині» – безмежне натхнення автора. Море всередині зачаровує, хвилює, лякає, іноді зникає, при нагоді виряджається озером або нагромаджує бурі, дарує багатства – і не дає відповідей; воно і мудре, і ніжне, і сильне, і непередбачуване. Але головне – море кличе. Море і є не що інше, як постійний поклик. Воно не змовкає ні на мить, море заповнює тебе, воно всюди.

Про автора. Народився 3 листопада 1972 року в селі Красилівка Чернігівської області. 1993-1999 рр. – навчання в Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). 2003 рік – вступ до Національної спілки художників України. Займався станковим та монументальним мистецтвом. З 2004 – постійний учасник міжнародних пленерів у Севастополі. 2006 – стипендіат міського голови – за реалізацію творчого потенціалу. Брав участь у понад 20 всеукраїнських виставках. Має 8 персональних виставок. У 2007 – написав ряд ікон для іконостасу церкви ікони Божої Матері «Знамення» на Севастопольській площі, м. Київ. З 2010 – займається іконописною школою в Лаврських художніх майстернях ім. Їжакевича І.С.
В атмосферних та легких роботах живописець розкриває свою душу та ділиться найщирішими почуттями. Художник жваво і повно передає особливості кожного кольору. Дивовижні пейзажі та сюжети, сповнені відкритості та глибини показують чарівність та бездоганність кожної миті.