Хто забуває історію той ризикує побачити її повторення

Минає 75 років від однієї з трагічних сторінок історії Голокосту в Україні – масового вбивства 29-30 вересня 1941 року у Бабиному Яру в Києві. Бабин Яр став всесвітньо відомим через масові розстріли, переважно євреїв, у 1941-1943 роках, здійснені німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни. 12 серпня 2016 року Петро Порошенко видав Указ, що передбачає низку заходів, присвячених роковинам трагедії.

Студенти першого курсу 103 групи кафедри біотехнології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки разом з наставником, старшим викладачем кафедри біотехнології Горупою Василем Васильовичем, відвідали урочище «Бабин Яр» та приєдналися до вшанування пам’яті загиблих. Студенти підготували змістовні доповіді про події 75-річної давнини та історію виникнення меморіального комплексу. Проведений захід поглибив знання студентів про трагедію, яка відбулась на Українській землі, та дав досвід дотику до важливої події, який не здобудеш з історичних монографій.