Erasmus Mundus «ACTIVE»

Оксана Алієва, аспірантка кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки взяла участь в обмінній навчальний програмі Erasmus Mundus «ACTIVE».

Протягом 10 місяців, з 20 вересня 2015 р. по 20 липня 2016 р., О. Алієва проводила дослідження на базі Варшавського політехнічного університету на факультеті «Хімічних і технологічних процесів». Тема дослідження «Очищення ґрунтів від забруднення нафтопродуктами за рахунок інтенсифікації процесів мікробної біодеградації». За підтримки наукового керівника, професора кафедри екології ННІЕБ Матвєєвої Олени Львівни та за консультаційної допомоги доктора Пьотра Гжибовськи вдалося провести ґрунтовне дослідження та отримати багатообіцяючі результати. За час навчання в Польщі О. Алієва взяла участь у чотирьох профільних міжнародних конференціях ( 10-а Міжн. конф. Молодих Природознавців «Від біотехнології до охорони довкілля», Листопад 2015 р., Зеленогорський університет, Польща; The Coins’16 – 11-а Міжн. конф. з природних наук. Березень 2016, Вільнюський університет, Литва; 1-а міждисциплінарна акад.. конф. з охорони довкілля, Гданський політехнічний університет, Польща; 3-а Міжн. конф. студентів і молодих учених: Географія. Довкілля. ГІС. Травень 2016, Університет Валахії, Румунія), на двох з яких за представлення на високому рівні результатів наукового дослідження була нагороджена дипломами.
Національний авіаційний університет активно виступає партнером в багатьох міжнародних навчальних та наукових програмах. Проект ACTIVE (Atlantic Caucasus Technical Universities Initiative for Valuable Education) зі студентських та академічних обмінів реалізовується у 2013-2017 роках в рамках Програми Erasmus Mundus за фінансування Європейського Союзу.