День надзвичайних ситуацій

18 вересня на території пожежної частини № 25 у м. Києві (вул. Маршала Малиновського, 6) проходив «Сімейний день надзвичайних ситуацій». Група ЦЗ-210 Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки НАУ, яка навчається за спеціальністю «Цивільний захист», відвідала цей захід. Зустріч була організована Державною службою України з надзвичайних ситуацій за сприяння проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», що є частиною Спеціальної ініціативи «Україна» Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Усім охочим роз’яснювали, у чому полягає робота «рятувальника – пожежного», яким чином належить поводитися у разі виникнення надзвичайної ситуації та що потрібно знати для підвищення рівня власної безпеки.
Студенти брали активну участь у програмі: проводили гасіння з пожежного ствола, знаходились в газодимозахисних кімнатах, стежили за виступом водолазів-рятувальників з порятунку людини на воді, відпрацьовували методи спасіння людини на тренажері, познайомилися з фахівцями служби порятунку та членами відкритих спільних навчань німецьких і українських рятувальників. Також студенти змогли побачити показові змагання кінологів України та Німеччини, показовий виступ відділення на висотних роботах,
Відвідали студенти і музей техніки для гасіння пожежі, історія якого налічує багато років. День пройшов досить плідно!