Відкрита лекція на тему "Types of organizational structure" з дисципліни "Economics and organization of biotechnological production"

08 квітня 2016 року в межах англопроекту в групі ФБ-404 була проведена відкрита лекція на тему "Types of organizational structure" з дисципліни "Economics and organization of biotechnological production" ("Економіка та організація біотехнологічних виробництв") з використанням мультимедійної техніки (у т.ч. слайдової презентації та відеофільмів, озвучених носіями англійської мови) і роздаткового матеріалу. Комісія доцентів кафедри іноземних мов за фахом Навчально-наукового Гуманітарного інституту, Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки та Навчально-наукового інситутуту Економіки та менеджменту високо оцінила актуальність теми лекції, методичну та наукову майстерність к.е.н., доцента Кузнєцової Тетяни Вікторівни, а також високий рівень англійської мови та твердих знань попередніх тем з даної дисципліни майбутніх біотехнологів.