Перемога екологів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

З 16 по 18 березня 2016 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проводився другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015-2016 н.р. за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека», у якому взяли участь студенти Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки. Конкурсна комісія заслухала 99 доповідей фіналістів, які представляли 67 вищі навчальні заклади. За результатами підсумкової науково-практичної конференції 1 місце і диплом 1 ступеню отримали Вархоляк М. і Карташ Ю. за наукову роботу на темуІмунотоксичність нітрозамінів при їх утворенні з попередників (науковий керівник - доцент кафедри екології, к.б.н. Білик Т.І.).