«Березневі паростки» в Інституті екологічної безпеки

Закінчилися «Березневі паростки 2016». Свято пройшло, згасли емоції. Всі старалися перемогти. Але… Конкурс…
Пишаюся тим, що все життя займаюся педагогічною діяльністю. Сміливо можу сказати, що про вибір професії не шкодувала ні дня, і не проміняла б її на жодну іншу. Роками, спостерігаючи як підростаютьтазмінюються покоління, продовжую навчатися разом з ними та набираюся нового досвіду. Хвилююся, коли у моїх дітей щось не задається, і радію, коли все налагоджується.
Щиро бажаю кожному милосердної та благодатної долі, і навіть якщо на життєвому шляху зустрінуться труднощі, впевнена, вони їх з легкістю подолають.
Дякую всім дівчаткам-першокурсницям, які так блискуче виступали!!! І всім – хто їх підтримував!
Ірина Матвєєва