ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології» 2015/2016 н.р.

Шановні учасники ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології»!!!

За підсумками І етапу (рецензування) ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Хімічні технології» 2015/2016 н.р. (далі - Конкурс) на нагородження претендують наступні студенти:

ПІБ автора

ВНЗ, який прислав роботу

1.

Приткіна Марія Сергіївна
Чефранов Євген Вікторович

Національний технічний університет «ХПІ»

2.

12.
13.

Білокур Дарина Олександрівна

Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка

14.

Смотрова Наталія Миколаївна

15.

Шпирка Ірина Іванівна

Національний університет «Львівська політехніка»

16.

Крадожон Володимир Анатолійович

Національний університет цивільного захисту України

17.

Айрапетова Валерія Володимирівна

Національний університет харчових технологій

18.

Чумак Вікторія Миколаївна

Східноукраїнський національного університет ім.В.Даля

19.

Бодачівський Юрій Станіславович

Національний авіаційний університет

20.

Гайдей Анастасія Сергіївна
Фурса Тетяна Олександрівна

21.
22.

Ільченко Артем Ярославович

Відповідно до Порядку проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 р № № 1079) згадані вище студенти запрошуються до участі у ІІ етапі Конкурсу – підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться 23-24 березня 2016 р. на базі Національного авіаційного університету (м.Київ).
Учасникам необхідно буде зробити наукову доповідь-презентацію та в процесі дискусії захистити результати своєї роботи (загальний регламент до 15 хвилин: доповідь до 7 хвилин).
Нагадуємо, що згідно п. 4.10 Порядку проведення Конкурсу та розгляду наукових робіт, якщо претендент на нагородження не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції, його робота не може бути нагороджена.
Просимо підтвердити участь студента у підсумковій науково-практичній конференції до 10 березня 2016р. за тел. (093)404-28-04.

Програма проведення підсумкової науково-практичної конференції:
23 березня 2016 року – 8.00-16.00 – хол 12 корпусу НАУ, пр. Космонавта Комарова, 1 – заїзд, реєстрація, поселення, культурна програма.
24 березня 2016 року – з 9 години ранку – робота конференції, підведення підсумків,
нагородження переможців.
Проїзд – від залізничного вокзалу трамваєм №1 або №3 до зупинки Національний авіаційний університет.
Витрати на відрядження студентів та викладачів, що їх супроводжують, здійснюються за рахунок закладів, в яких вони навчаються (працюють). Квитки на зворотну дорогу просимо придбати заздалегідь самостійно.
Учасники конференції повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток, посвідчення про відрядження.

Додаткова інформація за телефонами:

(044) 406-71-08

Заступник голови галузевої конкурсної комісії,
Чумак Віталій Лукич, д.х.н., професор, завідувач кафедри хімії і хімічної технології НАУ

(044)406-76-71
(093)404-28-04