Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Продовження традицій українсько-польської освітньої співпраці
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Продовження традицій українсько-польської освітньої співпраці

Продовження традицій українсько-польської освітньої співпраці

15 грудня 2015 року на кафедрі екології Навчально-наукового Інституту екологічної безпеки відбулася чергова зустріч з уповноваженою ректора Опольського університету з міжнародної співпраці Людмилою Кашко та професором кафедри біосистематики Аркадієм Новаком.
Колеги з польського вишу спілкувалася з провідними доцентами  Навчально-наукового Інституту екологічної безпеки В. Грозою та І. Матвєєвою, завідувачем кафедри екології С. Бойченком та іншими науково-педагогічними співробітниками кафедри екології. Під час зустрічі було представлено провідні наукові напрями Ополькського університету та кафедри екології НАУ. Колеги обговорили подальшу співпрацю та реалізацію спільних освітніх проектів, зокрема, обмін студентами, участь студентів НАУ у програмах мобільності, розроблення спільних навчальних курсів та навчання у літній мовній школі. Особливу увагу на цій зустрічі було приділено розвитку наукової співпраці, а саме спільній участі у європейських проектах у рамках програми «Горизонт 2020», організації спільних наукових досліджень, обміну аспірантами та докторантами та взаємній участі у майбутніх конференціях та конкурсах.

{gallery}News/Продовження традицій українсько-польської освітньої співпраці{/gallery}