І Всеукраїнський конкурс студентів і молодих вчених «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

3 грудня на кафедрі екології під егідою Міністерства освіти і науки України, за підтримки Українського науково-дослідного та навчального центру хіммотології і сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин та Науково-технічної спілки хіммотологів відбувся семінар за результатами Всеукраїнського конкурсу «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні».
На семінарі були заслухані роботи переможців конкурсу. За результатами конкурсу учасники були відзначені дипломами та нагороджені цінними подарунками.
Детальний звіт про проведення семінару та світлини розміщені на веб-сторінці конкурсу.