Відвідування спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –2015»

10 листопада 2015 року студенти групи ІЕБ-107, які навчаються за спеціальністю "Хімічні технології альтернативних енергоресурсів" разом з наставником групи О.М. Тихенко та доцентом кафедри екології Л.М. Черняк відвідали VIII Міжнародну спеціалізовану виставку «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2015», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі.
Надзвичайно цікавими були стенди в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.
На стендах підприємств-учасників виставки можна було ознайомитися з кращими зразками енергозберігаючого обладнання, матеріалів для промисловості та побуту, технологіями використання альтернативних видів палива та відновлюваних джерел енергії тощо.