Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Відвідування спеціалізованої виставки Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Відвідування спеціалізованої виставки Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015

Відвідування спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –2015»

10 листопада 2015 року студенти групи ІЕБ-107, які навчаються за спеціальністю "Хімічні технології альтернативних енергоресурсів" разом з наставником групи О.М. Тихенко та доцентом кафедри екології Л.М. Черняк відвідали VIII Міжнародну спеціалізовану виставку «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2015», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі.
Надзвичайно цікавими були стенди в області ефективного використання паливно - енергетичних ресурсів, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.
На стендах підприємств-учасників виставки можна було ознайомитися з кращими зразками енергозберігаючого обладнання, матеріалів для промисловості та побуту, технологіями використання альтернативних видів палива та відновлюваних джерел енергії тощо.

{gallery}News/Відвідування спеціалізованої виставки Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015{/gallery}