Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Конкурс «Майстер Шеф»
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Конкурс «Майстер Шеф»

Конкурс «Майстер Шеф»

29 жовтня 2015 року Студентська рада Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки спільно зі Студентською радою гуртожитку № 8 Студмістечка НАУ провели конкурс «Майстер Шеф».
Це був незвичний захід, адже його учасницями стали красуні, які невдовзі братимуть участь у конкурсі «Міс ННІЕБ». Дівчата повинні були приготувати страву десертного меню. Конкурсантки вразили присутніх винахідливістю: в умовах гуртожитку приготували неперевершені ласощі. Члени журі проводили оцінювання за трьома критеріями: презентація, оформлення та смакові якості страви.
Перемогу здобула Чернишова Аліна (ХП-105). Її млинці з шоколадно-банановою помадкою були просто неймовірними.
Дійство супроводжувалося цікавими конкурсами серед глядачів: хто швидше оббере картоплю виделкою, як готувати салат «Білочка» і т. і. Протягом заходу присутні могли дегустувати печиво та чай, а після – всі насолоджувалися солодощами, що приготували дівчата.
Найближчим часом очікуйте від нашого студентського активу теплих затишних зустрічей, бо наближаються морози, а грітися треба)

{gallery}News/Конкурс «Майстер Шеф»{/gallery}