Конкурс «Майстер Шеф»

29 жовтня 2015 року Студентська рада Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки спільно зі Студентською радою гуртожитку № 8 Студмістечка НАУ провели конкурс «Майстер Шеф».
Це був незвичний захід, адже його учасницями стали красуні, які невдовзі братимуть участь у конкурсі «Міс ННІЕБ». Дівчата повинні були приготувати страву десертного меню. Конкурсантки вразили присутніх винахідливістю: в умовах гуртожитку приготували неперевершені ласощі. Члени журі проводили оцінювання за трьома критеріями: презентація, оформлення та смакові якості страви.
Перемогу здобула Чернишова Аліна (ХП-105). Її млинці з шоколадно-банановою помадкою були просто неймовірними.
Дійство супроводжувалося цікавими конкурсами серед глядачів: хто швидше оббере картоплю виделкою, як готувати салат «Білочка» і т. і. Протягом заходу присутні могли дегустувати печиво та чай, а після – всі насолоджувалися солодощами, що приготували дівчата.
Найближчим часом очікуйте від нашого студентського активу теплих затишних зустрічей, бо наближаються морози, а грітися треба)