Найкращі київські студенти отримали премії та стипендії Київського міського голови

Напередодні Міжнародного дня студента 22 жовтня 2015 року студенти Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки взяли участь у заході з нагоди вручення 60 премій та 150 стипендій Київського міського голови студентам вищих навчальних закладів міста Києва I-IV рівнів акредитації за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.
Сертифікати отримали студенти університету, в тому числі й представники нашого інституту – Лапань Оксана (кафедра екології) та Дем’янова Яна (кафедра біотехнології).
Студентська молодь мала чудову можливість поспілкуватися з Київським міським головою Віталієм Кличком, поставити актуальні для молоді запитання та зробити спільні фото на згадку.