Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Група ФБ-104 відвідала Музей Національного авіаційного університету та Державний музей авіації
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Група ФБ-104 відвідала Музей Національного авіаційного університету та Державний музей авіації

Група ФБ-104 відвідала Музей Національного авіаційного університету та Державний музей авіації

Студенти першого курсу, група ФБ-104, кафедри біотехнології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки на чолі з наставником Карпенко В.І. відвідали Музей Національного авіаційного університету та Державний музей авіації, де ознайомилися з історією Національного авіаційного університету та етапами розвитку авіації  в Україні.
Студенти ознайомилися з великою експозицією військових та цивільних літаків, гелікоптерів, з безпілотною авіацією.  Студенти мали можливість ознайомитися з характеристиками літальних апаратів, побувати в кабінах літаків, потримати штурвал літака, ознайомитися з оснащенням кабіни пілотів.
Студенти дізналися про суттєвий внесок українських конструкторів літаків в розвиток світової авіації. Цікаво, що тільки дві країни в світі – США та Україна – здатні повністю самостійно виготовляти сучасні літальні апарати.
Студентів було поінформовано, що в НАУ проводиться науково-технічна діяльність не тільки в авіаційному напрямку, також здійснюються космічні розробки. 

{gallery}News/Група ФБ-104 відвідала Музей Національного авіаційного університету та Державний музей авіації{/gallery}