Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Дебют першокурсника 2015
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Дебют першокурсника 2015

Дебют першокурсника 2015

21 жовтня 2015 року в Навчально-науковому інституті Екологічної безпеки відбулося велике свято – «Дебют першокурсника ННІЕБ-2015». Майже два місяця першокурсники готували свою програму. Три команди – «Абсурд» (команда-дует дівчат-екологів), «Original mix» (тріо дівчат з нової спеціальності «цивільний захист») та «Разносторонее мышления» (збірна геодезистів та  біотехнологів) – впродовж вечора дарували залу веселі жарти та позитивні емоції. Команди змагалися між собою в таких конкурсах – «візитка», «біатлон» та «музичний конкурс». Перемогу здобула команда «Original mix», другими стали «Абсурд», і третє місце зайняли "Разносторонее мышления ". Журі також визначили переможців у різних номінаціях. Так «кращим конферансьє» стала Назаренко Анна, «краща жіноча роль» дісталася Петренко Аріні, а «краща чоловіча роль» - Коваленку Леоніду. Наші «мінуса» зробили перший крок до творчого богемного життя університету. Тож бажаємо їм наснаги та нових творчих звершень.

{gallery}News/Дебют першокурсника 2015{/gallery}