Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Відвідування студентами 1-го курсу ННІЕБ виставки “Зброя та безпека - 2015”
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Відвідування студентами 1-го курсу ННІЕБ виставки “Зброя та безпека - 2015”

Відвідування студентами 1-го курсу ННІЕБ виставки “Зброя та безпека - 2015”

22 вересня 2015 року студенти 1-го курсу Навчально-наукового Інституту Екологічної безпеки НАУ, напрям підготовки «Цивільний захист», у супроводі викладачів кафедри Безпеки життєдіяльності Халмурадова Б.Д. та Кічатої Н.М. відвідали XII Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека-2015», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі на «Лівобережній».
Виставка представлена багатьма стендами, технікою, авіацією. Студенти прослухали лекцію з надання першої невідкладної допомоги, побачили прийоми серцево-легеневої реанімації на тренажері-манекені дорослого. Цей грандіозний захід дозволив відчути ступінь захисту як окремої особи так і держави в цілому, що сьогодні є досить актуальним.

{gallery}News/Відвідування студентами 1-го курсу ННІЕБ виставки “Зброя та безпека - 2015”{/gallery}