Науковий початок навчального року в навчально-науковому інституті екологічної безпеки

17 вересня в Навчально-науковому інституті Екологічної безпеки спільно з Українським науково-дослідним і навчальним центром хіммотології і сертифікації ПММ і ТР відбулося перше у 2015-2016 н.р. засідання постійно діючого міжкафедрального науково-технічного семінару.
У роботі семінару взяли участь професори О. Запорожець, С. Бойченко, Ю. Білокопитов, В. Ледовських,  О. Кузнєцова, О.Вовк, О. Матвєєва, доценти І. Матвєєва, Л. Черняк, І. Трофімов, С. Маджд та інші.
З доповідями про результати наукових досліджень на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.07 «Хімічна технологія палив та пально-мастильних матеріалів» виступили: асистент кафедри екології ННІЕБ Анна Яковлєва та асистент кафедри хімії і хімічної технології ННІЕБ Олена Спаська.
Здобувачі отримали цінні рекомендації та поради.
В добру путь молоді науковці!