Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Науковий початок навчального року в навчально-науковому інституті екологічної безпеки
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Науковий початок навчального року в навчально-науковому інституті екологічної безпеки

17 вересня в Навчально-науковому інституті Екологічної безпеки спільно з Українським науково-дослідним і навчальним центром хіммотології і сертифікації ПММ і ТР відбулося перше у 2015-2016 н.р. засідання постійно діючого міжкафедрального науково-технічного семінару.
У роботі семінару взяли участь професори О. Запорожець, С. Бойченко, Ю. Білокопитов, В. Ледовських,  О. Кузнєцова, О.Вовк, О. Матвєєва, доценти І. Матвєєва, Л. Черняк, І. Трофімов, С. Маджд та інші.
З доповідями про результати наукових досліджень на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.07 «Хімічна технологія палив та пально-мастильних матеріалів» виступили: асистент кафедри екології ННІЕБ Анна Яковлєва та асистент кафедри хімії і хімічної технології ННІЕБ Олена Спаська.
Здобувачі отримали цінні рекомендації та поради.
В добру путь молоді науковці!

{gallery}News/Науковий початок навчального року в навчально-науковому інституті екологічної безпеки{/gallery}