Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/clients/client26/web59/web/images/News/Міжкафедральний науково-технічний семінар в Інституті екологічної безпеки
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News/Міжкафедральний науково-технічний семінар в Інституті екологічної безпеки

Міжкафедральний науково-технічний семінар в Інституті екологічної безпеки

4 липня в Інституті екологічної безпеки відбулося заключне у 2013-2014 н.р. засідання постійно-діючого міжкафедрального науково-технічного семінару. Голова семінару доктор технічних наук, професор Запорожець О. І. розпочав засідання та представив присутнім гостей з Національного транспортного університету - доктора технічних наук, професора Матейчика Василя Петровича та його аспірантку Вайганг Ганну Олександрівну, яка виступила з доповіддю «Комплексна оцінка та прогнозування забруднення придорожнього середовища транспортними потоками» на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук за спеціальністю 21.06.01- екологічна безпека.
Відповідно до порядку денного з інформаційним повідомленням про результати наукових досліджень за темою «Екологічно безпечна ресурсозберігаюча переробка відпрацьованих шин транспортних засобів» виступила також аспірантка Нікітченко Юлія Станіславівна (науковий керівник - д.т.н., професор Запорожець О. І.). У роботі семінару взяли участь професори Бойченко С. В., Железняк О. О., Білокопитов Ю. В., Применко В. І., Токарєв В. І., Глива В. А., Саєнко Т. В., доценти Гай А. Є., Білик Т. І., Матвєєва І. В., Коніцула Т. Я., Шаманський С. Й., Черняк Л. М., Радомська М. М., Синило К. В., Кажан К. І. та ін.
Доповіді здобувачів Вайганг Г. О. та Нікітченко Ю. С. викликали великий науковий інтерес та широке обговорення серед присутніх.

{gallery}News/Міжкафедральний науково-технічний семінар в Інституті екологічної безпеки{/gallery}